Балкон з зовнішньою обшивкою за один день

Балкон з зовнішнею обшивкою ЗА ОДИН ДЕНЬ !!!

Салон-магазин «Ваші Вікна» спеціалізується не тільки на встановлення металопластикових балконів, а й також на зовнішній обшивці парапетів балконів і лоджій. Кількість будинків вимагають капітальної заміни аварійних парапетів балкона з кожним роком неухильно зростає. Комунальні господарства ніяк не реагують на проблему плачевного стану потрісканих панелей в парапетах балконів, але ж випадають сегменти шиферу прямо під ноги і голови перехожим представляють реальну небезпеку. Ремонт парапету балкона лягає на плечі самого власника житла, а компанія «Ваші Вікна» пропонує допомогу і напрацьовані варіанти у вирішенні даної проблеми.

В салон-магазин «Ваші Вікна» повторно звернувся наш постійний Замовник з проханням допомогти привести в порядок зовнішній вигляд балкона. Завдання було засклити балкон металопластиковими вікнами, зняти старі облуплені панелі з парапету і встановити нову красиву і довговічну обшивку. Балкон залишиться холодної зоною, металопластикові вікна з мінімальним коефіцієнтом енергозбереження, внутрішнє оздоблення та утеплення господар планував зробити своїми силами.

Замовник уже оцінив якість встановлених нами металопластикових вікон з профілю «REHAU», і не планував розглядати для скління балкона можливо більш дешеві варіанти пропонованих конкурентами бюджетних систем сумнівного виробництва.

За підсумками виїзду зморщок безпосередньо на об'єкт, де майстер обговорив з хазяїн балкона всі особливості майбутньої роботи, і вивчивши побажання нашого Замовника було запропоновано наступне:

  • Система профілю - REHAU Ecosol Design 60 (трикамерна система 60мм.)
  • Скління - однокамерний склопакет (два скла) 24мм з енергоеффетівним склом і заповненням камер Аргоном. У зоні планованої установки шафки заповнення непрозора утеплена сендіч панель.
  • Фурнітура у вікнах - поворотно відкидні комплекти з зимовим провітрюванням «МАСО» (Австрія).
  • Зовнішня обшивка парапету балкона - профнастил ПС8, цет RAL 1015 (верба бежевий).

Після підписання договору, час виготовлення металопластикових вікон та підготовки необхідних матеріалів зайняло 5 робочих днів. На монтаж виїхала професійна бригада, сертифікована в Академії REHAU. За один робочий день майстри встигли зробити наступне:

  • Демонтіроать старі дерев'яні балконні рами.
  • Демонтувати старі панелі з нижнього парапету балкона.
  • Закріпити на старе огорожу парапету дерев'яні бруски. Рейки виставляються по рівню, виходить рівний прямокутний каркас для подальшого кріплення обшивки парапету балкона.
  • Змонтувати листи профнастилу на підготовлену основу. Профнастил надійно закріплюється саморізами, нижня сторона заводиться в спеціальну стартову планку по всьому периметру нижньої плити балкона. Нижня плита повністю перекривається профнастилом, що буде зберігати її від подальших руйнувань і значно покращує зовнішній вигляд балкона.
  • Змонтувати металопластикові конструкції на балконі в одне ціле, встановити з зовні балкона козирки, відливи, нащільники, і закріпити підвіконня з внутрішньої сторони балкона.

Підсумок дня - повністю новий вид балкона, сусіди нервово курять, а Замовник не приховуючи радості, вдячно знизує майстрам руку.

Обшивка парапету балкона профнастилом на підготовлений каркас з зрощеного дерев'яного бруса
Обшивка парапету балкона профнастилом на підготовлений каркас з зрощеного дерев'яного бруса.
Збірка металопластикових конструкцій в один цілісний балкон, підрізування і закріплення відливів і козирків
Збірка металопластикових конструкцій в один цілісний балкон, підрізування і закріплення відливів і козирків.
В отвори балкона вставлені склопакети, останні штрихи по налаштуванню фурнітури
В отвори балкона вставлені склопакети, останні штрихи по налаштуванню фурнітури
Новий зовнішній вигляд металопластикового балкона з зовнішньої обшивкою
Новий зовнішній вигляд металопластикового балкона з зовнішньої обшивкою.

У висновку хочеться виставити ще кілька фото вже готових наших робіт з даної тематики. Всі роботи виконані за індивідуальним проектом. Кількість секцій балкона, скільки стулок відкривається, колір зовнішньої обшивки парапету - все згідно побажань нашого Замовника.

Металопластиковий балкон з виносом з профілю Rehau, з зовнішньою обшивкою профнастилом коричневого кольору RAL 8017.
Металопластиковий балкон з виносом з профілю Rehau, з зовнішньою обшивкою профнастилом коричневого кольору RAL 8017.
Зовнішня обшивка балкона металевим профнастилом білого кольору RAL9003
Зовнішня обшивка балкона металевим профнастилом білого кольору RAL9003.
Засклений балкон металопластиковими конструкціями з профілю Rehau, парапет обшитий профнастилом синього кольору RAL 5005.
Засклений балкон металопластиковими конструкціями з профілю Rehau, парапет обшитий профнастилом синього кольору RAL 5005.
Балкон з звареним виносом, металопластиковий профіль Rehau, обшивка парапету вагонкою безшовної, колір - кремовий.
Балкон з звареним виносом, металопластиковий профіль Rehau, обшивка парапету вагонкою безшовної, колір — кремовий.

<< Назад