Підвіконня

Стенд с образцами подоконников

Стенд із зразками підвіконь
Crystalit (кристалів), Holzdorf (Холздорф), ELITE (Еліт), AVIRI (Авірі).

Стенд с образцами подоконников Danke

Стенд із зразками підвіконь Danke (Данке).

Салон-магазин «Ваші Вікна» постійно пропонує всі необхідні комплектуючі для обробки і поліпшення зовнішнього вигляду встановлених металопластикових вікон і балконів. Одним з основних необхідних елементів декору вікна є підвіконня. Основна маса квартир в новобудовах Ірпеня і Бучі, здається Замовникові з новими металопластиковими вікнами, але без підвіконня, і як показує практика, навіть якщо воно було встановлене Забудовником, до моменту завершення ремонту, підвіконня вже пора замінювати на нове. Так чи інакше, на певному етапі ремонту у Вас, щасливий володар квартири, виникає потреба придбання і установки підвіконь, і як завжди в найкоротші терміни, а то виконроб сказав з ранку, що всі роботи до вечора стануть. Як ми Вас розуміємо і будемо раді Вам допомогти.

Наш салон-магазин пропонує великий вибір підвіконь. У нас розміщені стенди з кольоровими декорами підвіконь різних торгових марок. Всі підвіконня можна подивитися і помацати своїми руками. Консультант покаже відмінності і плюси кожного виробу, допоможе визначитися з вибором.

Салон магазин «Ваші Вікна» не обмежується тільки продажем підвіконь. Ми можемо запропонувати повний комплекс супутніх послуг:

  • виїзд майстра замірщика на Ваш об'єкт;
  • адресна доставка замовлених виробів по Ірпеню, Гостомелю і Бучі;
  • підрізування і установка підвіконь досвідченими майстрами, у віконні прорізи та на балкони.

 

Представляємо Вам короткий опис по основних підвіконнях, пропонованих в нашому салоні. 


KRAFT (Крафт) - хіт сезону, найпопулярніше підвіконня, яке найчастіше купують. Залишившись в ціновому діапазоні зі звичайними українськими брендами, має ряд незаперечних переваг. По-перше, гладка білосніжна поверхня виробу, легко миється звичайними м'якими миючими засобами. По-друге, грамотно розроблена ромбовидна структура ребер жорсткості самого підвіконня. Підвищена жорсткість на вдавлення і перелом, здатність витримувати вагові навантаження, при цьому ребра жорсткості не є видимі на лицьовій поверхні підвіконня.

Діапазон ширини 100 - 600 мм з кроком 50мм.

Кольорові рішення - білий.

Покриття - ПВХ плівка, гладке, напівматове. 

Образец подоконника Kraft

Зразок підвіконня Kraft (Крафт), гладке,
білосніжне, напівматове покриття.


Plastolit (Пластоліт) - підвіконня преміум класу з сучасним покриттям Elesgo (Елесго), виконане в елегантному сучасному дизайні з заокругленим переднім капіносом. До якісних показників виробу можна віднести збільшену до 20 мм товщину виробу, ребра жорсткості прямі, рівномірно розподілені і потовщені, фінішна шліфовка прибирає всі шорсткості і нерівності, забезпечуючи ідеальну поверхню підвіконня. Завдяки плівковому покриттю Elesgo (Німеччина) підвіконня володіє такими властивостями як стійкість до подряпин, термічна стійкість до гарячих предметів, легкість в прибиранні і відсутність вигорання на сонці.

Діапазон ширини 100 - 600 мм з кроком 50мм.

Кольорові рішення - білий, мармур (сірий), бежевий мармур, венге, золотий дуб, дуб рустікал.

Покриття - плівкове покриття Elesgo, глянсове або матове.  

Веер с образцами цветового декора пленочного покрытия Elesgo

Віяло із зразками колірного декору плівкового
покриття Elesgo (Елесго) торгової марки
Plastolit (Пластоліт).


Crystalit (Кристаліт) - преміальне підвіконня зі зносостійким покриттям Elesgo (Елесго). Підвіконня виконане в класичному стилі, з прямим скосом переднього капіноса. При візуальному огляді зразка виробу видно, що верхня межа підвіконня найбільш товста в порівнянні з аналогічними підвіконнями даного класу. Ребра жорсткості по черзі утворюють прямі і злегка трапецієподібні осередки. Поєднання цих факторів гарантує високу міцність підвіконня. Також виробник акцентує нашу увагу на екологічність виробу і відсутність свинцю в рецептурі сировини. Покриття Elesgo (Німеччина) забезпечує високу стійкість до стирання і впливу побутової хімії. Насиченість кольору не блідне згодом. Доглядати за таким підвіконням одне задоволення.

Діапазон ширини 100 - 600 мм з кроком 50мм.

Кольорові рішення - білий, білий дуб, золотий дуб, дуб натуральний, венге, махонь (червоне дерево), палермо, брістоль, горіх.

Покриття - плівкове покриття Elesgo, глянсове. 

Веер с образцами цветового декора пленочного покрытия Elesgo

Віяло із зразками колірного декору плівкового
покриття Elesgo (Елесго) торгової марки
Crystalit (кристалів).


Danke (Данке) - оригінальне запатентоване підвіконня преміум класу. Відмітна індивідуальна риса підвіконня - це скошений передній верхній край капіноса. Ребра жорсткості розташовані під різними кутами нахилу, утворюють трапецієподібні осередки. Бічна заглушка підвіконня передбачає можливість додаткового надійного закріплення саморізом з внутрішньої сторони виробу. Підвіконня абсолютно безпечні в експлуатації і виробляються тільки з первинної сировини. Виробник заявляє наступні характеристики підвіконня: стійкість до гарячого попелу від сигарет, відмінна термо і вологостійкість, висока стійкість до утворення подряпин.

Діапазон ширини 100 - 700 мм з кроком 50мм.

Кольорові рішення - Lucido Bianco (білий глянцевий), Lalbero Bianco (дерево біле матове), Marmor Classico (сірий класичний мармур), Crème de Turquie (бежевий мармур), Lalbero Classico (класичне дерево), Lalbero Bruno (коричневий дуб), Lalbero dell `oro (золотий дуб), Mahagony (червоне дерево), Wenge (чорне дерево), Onyx (рожевий онікс).

Покриття - плівкове покриття Elesgo, глянсове.

Компанія «DANKE» окремо пропонує лінійку підвіконь під назвою «Standard». Форма підвіконня ідентична основному шаблону бренду, але плівкове покриття Elesgo трохи тонше. Це дозволило здешевити виріб, не програвши при цьому в якості. Пропонується тільки з гладким матовим покриттям в трьох кольорах - білий, мармур, золотий дуб.

Danke подоконники

Віяло із зразками колірного декору плівкового покриття Elesgo (Елесго) торгової марки Danke (Данке).

подоконник Standard

Доступні колірні рішення підвіконня
«Standard», торгової марки Danke (Данке).


Інформацію по всім іншим пропонованим нами брендам підвіконь, таким як ALBER (Албері), GANZ (Ганз), Holzdorf (Холздорф), ELITE (Еліт), AVIRI (Авірі), OpenTeck (опентек), Ви можете дізнатися і побачити, відвідавши наш салон. 


Які питання можуть виникнути по підвіконнях.

Чи всі підвіконня однакові за якістю?

- На сьогоднішній день існує декілька варіантів підвіконь. Це як звичайні підвіконня з всім відомою шорсткою поверхнею, але з привабливою дешевизною виробу. Підвіконня середнього класу з гладкою поверхнею, що легко миється і у доступному ціновому сегменті. Підвіконня преміум класу з гладкими глянцевими або матовими поверхнями, зі спеціальним покриттям стійким до термічного, механічного, хімічного впливу.

На якому етапі ремонту встановлювати підвіконня?

-  Наша рекомендація, яка збереже товарний вигляд нового підвіконня без подряпин і затирів наступна: монтувати підвіконня після всіх чорнових штукатурних робіт включаючи і оштукатурювання укосів вікна, природно підвіконну планку, встановлену знизу на вікно заштукатурювати не можна. Бажано і не штукатурити бічні укоси нижче горизонтальної відмітки нижнього краю рами вікна, так як підвіконня потрібно завести під укіс і все одно майстру доведеться руйнувати канавку знизу укосу. Після установки підвіконня можна продовжувати фінішну обробку стін і укосів. Імовірність ушкодження поверхні підвіконь вже буде мінімальна. На балконах підвіконня бажано встановлювати до початку обшивки парапету, так як майстер буде прив'язуватися до підвіконня впритул і тим самим створюється додаткова опора для підвіконня.

На скільки см від стіни повинне виступати підвіконня?

- Естетично красиво і без застосування додаткових консолей упорів, винос підвіконня від стіни може становити три - п'ять сантиметрів.

Чи можна перекривати підвіконням батарею?

- Загальноприйнята рекомендація: підвіконня може перекривати батарею не більше ніж до середини опалювального приладу. Підвіконня повністю перекриває опалювальний прилад, перекриває теплові потоки, порушується обдув прогрітим повітрям поверхні вікна, внаслідок чого виникає конденсат на вікнах. Продуктивність батареї може знизитися до 30 відсотків.