МОСКІТНА СІТКА

Одним з основних напрямків діяльності Салону магазину «Ваші Вікна» є виготовлення та встановлення москітних сіток. Даний товар користується популярністю в Ірпені, так як протікаюча поруч річка в поєднанні з лісовими насадженнями роблять свою справу, і ватаги комарів атакують мешканців з ранньої весни і до пізньої осені. Порятунком від кровососів, а також мух і тополиного пуху стала антимоскітна сітка.

МОСКІТНА СІТКА


Сучасні москітні сітки надійні і естетично виглядають на Вашому новому металопластиковому вікні.

Вони не вимагають спеціального монтажу на вікно, так як самі кріплення вже прикручені на рамці сітки. Тепер не потрібно піддавати себе ризику випасти з вікна, так як раніше щоб розмітити і прикрутити кріплення для москітної сітки доводилося висовуватися майже повністю за отвір вікна. Зараз Ви можете знімати і встановлювати москітну сітку самостійно з приміщення, абсолютно безпечно, ну а сам процес займає не більше 30 секунд.

Надійний захист від комарів - москітна сітка


Для металопластикових вікон і балконів нашим замовникам з Ірпеня, Бучі та Гостомеля, ми пропонуємо москітні сітки з алюмінієвого профілю системи Anvis (Анвіс). Народна назва - сітка з поличкою або внутрішньорамна сітка з зовнішньою поличкою. Вдала геометрія профілю рамкової сітки забезпечує щільне притиснення до зовнішньої площини вікна. З вулиці візуально сітка розміщується врівень з площиною вікна, її НЕ здує вітром, а якщо у Вас перший поверх, її не знімуть зовні.

Москітна сітка надійно і щільно кріпиться в металопластиковому вікні


Досить велика ширина перекриття поличкою москітної сітки площини рами віконного отвору дозволяє компенсувати невеликі неточності виміру або похибку вимірювального інструмента. Тому, щоб заощадити на оплаті за виклик майстра замірщика, багато наших замовників знімають розміри самі. Як показала практика, повернення москітної сітки на переробку за новими точними розмірами практично не буває. Спеціально для Вас ми склали інструкцію по виміру москітної сітки. Підходить практично для всіх брендів металопластикових вікон з класичним прямим скосом зовнішньої рами.

Широка поличка москітної сітки щільно прилягає до зовнішньої поверхні рами вікна.


Покрокова інструкція по виміру москітної сітки Анвіс:

Вихідні умови:

 • Необхідний інструмент - рулетка, ручка і лист паперу для запису даних вимірювань (для зручності можна роздрукувати наш бланк). Наполегливо не рекомендуємо використовувати сантиметрову стрічку або дерев'яну лінійку.
Необходимый измерительный инструмент для замера москитной сетки.


 • Необхідні дані - ширина і висота.
 • Точки проміру - при відкритому вікні внутрішній край пластика рами в області встановленого гумового ущільнювача.


На фото необхідний розмір вказаний як
f = Внутрішній розмір коробки.

Окно в разрезе. Необходимый размер для заказа москитной сетки указан как f = Внутренний размер коробки


Практичні дії:

 • повністю відкрити стулку вікна;
 • заміряти рулеткою необхідний розмір як показано на фото. Методика виміру ширини і висоти однакова;
 • записати розміри в міліметрах, кількість в штуках;
 • можна приступати до замовлення москітних сіток.
Для замера москитной сетки шаг 1 - приставить "носик" рулетки к краю рамы в области контура резинового уплотнителя.


Як оформити замовлення на виготовлення москітних сіток:

 • Найнадійніший спосіб відвідати наш салон магазин «Ваші Вікна», який знаходиться за адресою м. Ірпінь, вул. Антонова (Ленінградська) 8в. Карту проїзду і візуалізацію дивіться в розділі контакти. Зручне розташування поруч з вокзалом дозволяє легко дістатися до нас як з будь-якої точки Ірпеня, так і на рейсовому автобусі з Бучі та Гостомеля.
 • Якщо ж Ви звикли дистанційно оформляти покупки, тоді надішліть нам лист з заміряними розмірами, на електронну пошту за адресою nadookna@mail.ru, ми опрацюємо дані, скинемо Вам прорахунок і реквізити для оплати.
 • Ну а якщо Ви вирішили довірити замір москітних сіток професійному майстру замірщику, дзвоніть нам за вищевказаними телефонами. Обговоримо з Вами зручний час виміру, доставки і установки сіток.

Для замера москитной сетки шаг 2 - растянуть рулетку вдоль проема открытого окна, визуально зафиксировать размер в месте пересечения делений делений рулетки  с краем рамы окна в зоне контура резинового уплотнителя.

Для замера москитной сетки шаг 3 - Правильно установленная рулетка для точного снятия размеров сетки. Проверочный размер на данном рисунке - 345 мм (именно такой размер записал мастер при замере данного окна, как видно сетка стала идеально)

Онлайн замовлення москітних сіток:

 • заповніть та відправте онлайн-форму нижче.
 • очікуйте дзвінка менеджера для підтвердження і уточнення замовлення.
 • оплата відбувається через виставлення інвойсу (рахунку) на e-mail через LiqPay.
Доставка* (може бути платною)

Самовывоз

З 10:00 до 19:00
салон-магазин Ваші Вікна
(Ірпінь, вул. Антонова (Ленінградська) 8в)


Москітна сітка 1

Колір зовнішньої рамки:
 
Білий Коричневий
Ширина, мм
(розмір згідно з інструкцією)
Висота, мм
(розмір згідно з інструкцією)
Кількість сіток, шт.


Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.