ЖАЛЮЗІ, РОЛЕТИ

Салон «Ваші Вікна» пропонує Вашій увазі сонцезахисні системи такі як:

  • Вертикальні жалюзі з тканини
  • Горизонтальні алюмінієві жалюзі
  • Ролети тканинні
  • Рольставні або ролети захисні

 

Вертикальні жалюзі з тканини

Вертикальні жалюзі з тканини дозволяють створити неповторні дизайнерські композиції, вони чудово замінюють класичні штори. Завдяки широкому вибору фактур і кольорів можна виготовити строгі жалюзі для офісу, затишні жалюзі для дому, розкішні жалюзі для ресторану.

Вертикальні жалюзі на вікна мають незаперечну перевагу перед шторами в питанні регулювання світлових потоків і затемнення приміщень.

Спеціальна антистатична і пилевідштовхуюча обробка гарантує довговічність тканинних вертикальних жалюзі.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі

Класичні горизонтальні алюмінієві жалюзі - найкраще поєднання надійності, функціональності і вдалого рішення для оформлення інтер'єру. Простота в догляді і експлуатації є незаперечними перевагами для установки алюмінієвих жалюзі в будь-яких приміщеннях. Горизонтальні алюмінієві жалюзі виготовлені зі смужок алюмінієвої стрічки, пофарбованої в різні кольори спеціальною екологічно чистою фарбою, стійкою до впливу сонячної радіації і перепадів температури. Простота конструкції, сучасне обладнання, яке використовується при виробництві комплектуючих деталей забезпечують надійність і довгий термін служби горизонтальних жалюзі. Горизонтальні алюмінієві жалюзі заслужили свою популярність за рахунок практичності і універсальності. Вони здатні прикрасити будь-яке приміщення, а багата колірна гамма дозволяє використовувати горизонтальні алюмінієві жалюзі в будь-яких інтер'єрах. Алюмінієві жалюзі не вбирають жир і запах, не вимагають складного догляду і займають мінімум простору - тому ідеальні для кухні, ванної кімнати, лоджії. Також горизонтальні жалюзі добре впишуться в інтер'єр дитячої кімнати і завдяки своїй повній непрозорості в закритому стані забезпечать Вашій дитині спокійний сон навіть у сонячний день. Горизонтальні алюмінієві жалюзі - кращий вибір для оформлення офісних перегородок і дозволяють ефективно організувати робочий простір, а в деяких випадках - захистити від надто цікавих поглядів. Строгий стиль підкреслить ділову атмосферу, а м'яка колірна гамма буде поєднуватися з будь-яким інтер'єром.

Горизонтальні жалюзі ідеально поєднуються з вертикальними жалюзі і класичними шторами, дозволяючи домогтися максимального сонцезахисту!

Горизонтальні жалюзі на ПВХ вікнах чудово поєднуються з тюлевимі шторами!

Ролети тканинні

Тканинні ролети, рулонні штори, рулонні жалюзі, ролли, рулонки ... безліч назв однієї з сонцезахисних систем. Тканинні ролети активно увійшли в наше життя і стали чудовою альтернативою класичним шторам, тюлям, вертикальним і горизонтальним жалюзі. Що являють собою рулонні штори? Це полотно зі спеціально виготовленої тканини, яке намотується на алюмінієвий вал. Тканинні ролети бувають відкритого і закритого типів.

Тканинні ролети відкритого типу — тканина, яка вільно висить, при підйомі, намотується на вал, закріплений на спеціальних кронштейнах. Для ролет, на поворотних і поворотно-відкидних стулках вікна використовуються магнітні фіксатори або струна, для запобігання коливань і відвисання тканини ролети. Рулонні штори відкритого типу можна монтувати як на кожну стулку вікна, так і на віконний проріз, закриваючи його повністю.

Рулонні штори закритого типу - вал з намотаною тканиною захований в алюмінієвий короб, полотно ролети опускається і піднімається по напрямних. Ролети закритого типу укомплектовані тканиною blackaut (світломаскування, затемнення) здатні повністю затемнити приміщення. Встановлюються такі ролети на металопластикові вікна, алюмінієві вікна та конструкції, а так само на мансардні вікна.

Вибір тканин для ролет (від тюлевих, до повністю непрозорих), задовольнить найвибагливіші смаки, дозволить вирішити найсміливіші завдання по сонцезахисту і декоруванню вікон.

Рольставні або ролети захисні

Це складальне полотно, що складається з ролетних профілів або ламелей, замкнутих між собою спеціальним замком, що дозволяє полотну згорнутися в компактний рулон. У робочому стані (полотно опущене) рольставні запобігають сторонньому проникненню всередину. Крім захисних функцій у ролет є ще цілий ряд переваг.

Відмінна альтернатива сталевим решіткам, тому що відсутня необхідність щорічного фарбування металу, що іржавіє. Можливість насолодитися видом з вікна, а не визирати через решітки.

Будь-яка колірна гамма ролетного полотна і захисного короба, що дозволяє з мінімальними естетичними втратами вписатися в фасад будівлі.

Економія витрат на опалення до 40%, адже ролети виконують ще теплоізоляційну функцію. Порожній профіль заповнюється пінополіуретаном, який значно знижує теплопередачу, і теплове випромінювання з поверхні скла. Можливість в жаркий день зберегти прохолоду в приміщенні.

Регулювання проникнення сонячних променів в будинок, що перешкоджає вигорянню і вицвітанню предметів меблів та інтер'єру.
Захист шибок від пилу і вологи, що скорочує необхідність миття вікон мінімум в три рази!