ВІКНА

Компанія «Ваші Вікна» працює на ринку світлопрозорих конструкцій з 2001 року. Успішно реалізовано безліч різних проектів по склінню різної складності об'єктів. Спираючись на накопичений досвід і професійний підхід, ми сміливо можемо гарантувати Вам успішний кінцевий результат.

З 2015 року компанія «Ваші Вікна» отримала статус - Авторизований Торговий Партнер REHAU. Що це означає для Вас як для кінцевого покупця вікон. Звичайно, це - якість і безпека на всіх етапах нашої з Вами співпраці. Щоб забезпечити вам правильний вибір, за Вас фахівці компанії REHAU провели колосальну роботу по аудиту нашої компанії. Цілий список питань щодо процесу виготовлення віконних конструкцій, складування, доставки, монтажу, гарантійного обслуговування відпрацьованих на відмінно, і за підсумками отриманий Знак Якості REHAU.

Підсумуємо вище сказане:

 • офіційно пропонуємо тільки оригінальний продукт REHAU - високоякісні металопластикові вікна, засклення балконів, лоджій. Гарантовано ставимо 1,5 мм посилену оцинковане армування, закочуємо якісну ущільнюючу EPDM гуму;
  всі наші майстри заміряють і монтажники постійно проходять курси підвищення кваліфікації на базі Академії REHAU, і мають відповідні сертифікати;
 • оперативно працюємо по Ірпеню, Бучі, Гостомелю і Київському регіону, не тільки швидко ставимо, але і своєчасно надалі проводимо гарантійне обслуговування металопластикових виробів;
 • Склемо енергоефективними вікнами котеджі і приватні будинки.

торговый партнер rehau


Сертификат монтажника Анатолия Кирилюка


Можна нескінченно багато розповідати про сам бренд REHAU, про інноваційні запатентовані технології, про секретну формулу ПВХ, завдяки якій вікно має глянсове покриття і легко миється, про абсолютну безпечність для здоров'я і навколишнього середовища.

Але це ви все зможете почерпнути з офіційного сайту REHAU, ну а ми коротко зробимо огляд основних віконних ПВХ систем Рехау, і з яких виробляємо вікна, двері, балкони, лоджії …


Ecosol-Design 60 - одна з найбільш затребуваних систем, економічно вигідна для скління балконів і лоджій, внутрішніх дверей і виходів на балкон, інших не опалювальних приміщень.

Основні характеристики:

 • 3-х камерний профіль з монтажною шириною 60 мм
 • Заповнення - 1-а й 2-х камерні склопакети товщиною до 32 мм.
 • Опір теплопровідності - 0,62 м2К / Вт.
 • Зниження шуму до 40-44 Децибел, залежить від застосовуваного склопакета.
 • Надійною перешкодою для пилу і вологи служать два контури ущільнення, виконані з якісної м'якої гуми чорного або сірого кольору.
 • Глибина камери армування 35 мм, в усі наші вікна ми гарантовано встановлюємо посилений армуючий профіль з оцинкованої сталі 1,5 мм.
 • Для великогабаритних вітрин і балконів використовуємо армир. 2 мм.

REHAU Ecosol-Design 60, салон магазин "Ваши Окна" советует для балконов. 


Euro-Design 70 – основна тепла система, рекомендуємо для вікон і дверей в приміщення, де потрібно зберігати тепло. При правильному підборі енергоефективного склопакета підходить для будинків з пасивним опаленням.

Основні характеристики:

 • 5-ти камерний профіль з монтажною шириною 70 мм
 • Заповнення - 1-а й 2-х камерні склопакети товщиною до 40 мм.
 • Опір теплопровідності - 0,77 м2К / Вт.
 • Зниження шуму до 40-44 Децибел, залежить від застосовуваної товщини скла і застосовуваної ширини дистанції між склом.
 • Два контури ущільнення, виконані з якісної м'якої гуми чорного або сірого кольору забезпечують надійний притиск по всьому периметру стулки.
 • Глибина камери армування 35 мм, ми гарантовано встановлюємо оцинковану сталь 1,5 мм, що дозволяє застосовувати профіль не тільки для стандартних вікон, але і для балконних дверей. Для великогабаритних вітрин і балконів використовуємо армування 2 мм.

REHAU Ecosol-Design 70, салон магазин "Ваши Окна" советует для правильных теплых окон. 


GENEO - еталон сучасних вікон. Найтепліша віконна система товщиною 86мм з інноваційного матеріалу RAU-FIPRO. У 90% випадків не вимагає армування, при цьому колосально міцна і стійка до навантажень. Стильна і дорога річ у вашому будинку.

Основні характеристики:

 • 6-ти камерний профіль з монтажною шириною 86 мм
 • Заповнення - 2-х камерні склопакети товщиною до 53 мм.
 • Опір теплопровідності - 0,99 м2К / Вт.
 • Зниження шуму до 50 Децибел, залежить від застосовуваної товщини скла і застосовуваної ширини дистанції між склом.
 • Три контури ущільнення, виконані з якісної м'якої гуми RAU-PREN сірого кольору. Забезпечуються відмінні ізоляційні властивості

REHAU GENEO, салон магазин "Ваши Окна" советует Заказчикам смотрящим в будущее. 


Оконные соединители REHAU: слева угол 90 градусов для прямоугольных балконов, справа эркер для соединения радиусных балконов. Посредине армирующие фасадные прямые соединители для усиления крупногабаритных конструкций.Для розширення функціональних можливостей металопластикових виробів з профілю REHAU на складі постійно підтримуються в достатній кількості всі необхідні комплектуючі.

Найбільш затребуваними в металопластикових системах є добірні профілі розширювачі. Щільно закриваючи на рамі вікна дозволяють збільшувати висоту цієї рами на 20, 40, 60, 100 мм при цьому забезпечуючи герметичність стику і жорсткість конструкції. Особливо актуально застосування розширювальних профілів в склінні балконів, установка доборів дозволяє в подальшому якісно зробити утеплення і обшивку балкона декоративною вагонкою.

Важливими елементами для монтажу складних вікон і скління балконів є сполучні профілю. Прямі з'єднувачі застосовуються для з'єднання конструкцій в стрічковому заскленні, де через великі габарити отвору необхідно дробити конструкцію на кілька частин.

З'єднувачі REHAU комплектуються потужним армирующим профілем. Сталева смуга товщиною 6мм додає віконній конструкції жорсткість, статичність і стійкість до зовнішніх навантажень.

Для з'єднання конструкцій під різними кутами розроблені і широко застосовуються кутові з'єднувачі. Для стандартних прямокутних балконів застосовується кутовий з'єднувач 90 градусів.

Для нестандартних радіусних і ламаних балконів також існує рішення, це еркерна труба з рухомим адаптером, який дозволяє з'єднати дві віконні рами практично під будь-яким кутом.

Всі оригінальні комплектуючі REHAU високої якості, ідеально підігнані до основних віконних профілів, герметично і щільно стикуються без щілин і зазорів.

Стеклопакеты Фурнитура Подоконники Москитные сетки Отливы