Новини

30.10.20

5 років успішної офіційної співпраці з компанією REHAU !!!

Компанія «Ваші Вікна» вже на протязі п’яти років успішно підтверджує офіційний статус Авторизованого Партнера  REHAU. За цей час виконано безліч цікавих та складних проектів, засклено великі багатоповерхові будинки, оздоблено вікнами приватні котеджі, проведено заміну тисяч старих дерев’яних вікон на нові сучасні металопластикові вікна. Здобуто багато цінних для нас вдячних відгуків від наших Замовників.

Плануємо і на далі, ще збільшим натхненням розвиватись в цьому напрямку, розширювати пропозицію виключно якісних та надійних віконних систем від безумовного лідера віконного ринку  компанії «REHAU»


27.10.15

АУДИТ ЯК ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

салон-магазин Ваши окна - Авторизований Торговий Партнер RehauКомпанія «Ваші Вікна» успішно підтвердила наданий статус - Авторизований Торговий Партнер Rehau

Сертифікат «Про надання статусу Авторизований Партнер REHAU» вручається Партнеру REHAU за результатами регулярного аудиту з боку технічного відділу компанії REHAU. Нижче наведено декілька критеріїв, за якими здійснюється перевірка  сертифікованих партнерів REHAU:

  • Використання виключно комплектуючих REHAU, таких як ущільнювачі та механічні з’єднувачі.
  • Тривала функціональна безпека завдяки дотриманню вимог виробництва та обробки.
  • Забезпечення параметрів процесів виробництва завдяки проведенню випробувань на міцність зварювання кута, температури зварювання. Випробування проводяться на перевірених стендах.
  • Перевірка кваліфікованого монтажу з метою запобігання будівельним збиткам.


20.10.15

АКЦІЯ: горизонтальні жалюзі Класик і Профі

Шановні замовники, салон «Ваші Вікна», спільно з партнером постачальником комплектуючих,
поспішає повідомити Вас про початок дії супер пропозиції!

горизонтальные жалюзи со скидкойЗамовляйте горизонтальні жалюзі системи Класик і касетні жалюзі Профі з акційних матеріалів зі знижкою 40%.

Для прикладу жалюзі категорії В і С за акційною ціною обійдуться Вам всього 190 грн. за кв.м.

Акційна пропозиція поширюється на горизонтальні жалюзі з алюмінієвих стрічок товщиною 16 і 18 мікрон. Всі зразки доступні у нас в салоні за адресою м.Ірпінь, вул. Ленінградська 8В.

Акція діє з 20/10/2015 по 20/01/2016 за умови наявності акційних матеріалів.


17.04.15

Компанія «Ваші Вікна» офіційно набула статусу Авторизований Торговий Партнер REHAU

АТПР - це підприємства віконної галузі, які здійснюють продаж та встановлення віконних конструкцій з профілю REHAU.

Кожен Авторизований Партнер REHAU отримує знак якості REHAU, який для Вас означає переваги в якості та надійності:

  • Довговічність та довгострокова функціональність вікон (завдяки щорічному аудиту якості з боку REHAU).
  • Високий стандарт якості та професійний монтаж (завдяки регулярному контролю якості виробництва відповідно до міжнародних норм та директив REHAU щодо обробки та монтажу).
  • Гарантія отримання професійної консультації з питань енергоефективності, надійності та комфорту (Авторизовані Партнери проходять постійне підвищення кваліфікації в Академії REHAU із заключним екзаменом та сертифікатом).
  • Всі переваги «ноу-хау» та досліджень компанії REHAU протягом більш ніж 65-ти років (обов’язкове використання високоякісних комплектуючих REHAU).

 

Авторизований Торговий Партнер REHAU


21.01.14

           З нового року в нашому асортименті з'явилася нова колекція гардин від компанії Fiora. Ніжні, повітряні тканини - додадуть затишку в Ваш інтер'єр.